Vytisknout

Společnost R A T E s.r.o. připravila pro své odběratele v rámci zkvalitňování služeb přehlednou Mapu poruch a odstávek v licencovaných oblastech společnosti. Mapa poruch a odstávek je umístěna na webových stránkách společnosti R A T E s.r.o. Zákazníci společnosti zde naleznou informace o probíhajících mimořádných opravách (poruchy) a plánovaných odstávkách. Mapa poruch a odstávek obsahuje seznam dotčených míst, s popisem příčiny a termínem trvání přerušení dodávek tepla nebo teplé vody.

Mapu poruch a odstávek naleznou zákazníci společnosti R A T E s.r.o. na webové stránce www.rate-steti.cz v sekci odstávky a poruchy. Tuto stránku lze vyvolat i z portálu Města Štětí, kde je umístěn odkaz Poruchy tepla a teplé vody. Webová stránka je přizpůsobena pro zobrazování nejen z počítače, ale i z mobilních zařízení, jako jsou například telefony či tablety.

Věříme, že tato služba přinese našim zákazníkům vyšší komfort při rychlejší orientaci hledání příčiny omezení dodávek tepla či teplé vody ve svém odběrném místě, neboť ve většině případů se jedná o závady v odběrném místě, nikoliv na rozvodné síti.

V průběhu roku 2020 společnost připravuje pro své zákazníky Klientský portál, tzv. virtuální kancelář, kde odběratel nalezne veškeré důležité informace týkající se uzavřeného odběrového vztahu. O spuštění Klientského portálu budou odběratelé společnosti R A T E s.r.o. včas informováni.