Dle sdělení dispečerského centra MONDI a.s. bude v letošním roce probíhat hlavní odstávka ve dnech 11. 10. 2018 - 12. 10. 2018.

V těchto dnech budou přerušeny dodávky tepelné energie a teplé vody pro všechny odběratele ve městě Štětí. 

 

Informace budeme průběžně aktualizovat na základě získaných informací od provozovatele zdroje tepelné energie (MONDI a.s.).

  

V rámci obecného nařízení Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016/679 o ochraně osobních údajů přizpůsobila společnost R A T E s.r.o. veškeré vnitřní procesy týkající se ochrany osobních údajů ke splnění těchto pravidel, a k maximálnímu zabezpečení osobních údajů.

V sekci "ke stažení" je k dispozici vydaný dokumenty "Politika ochrany osobních údajů společnosti R A T E s.r.o."

 

 

 V sekci "Odstávky a poruchy" jsou zveřejněny termíny plánovaných odstávek v lokalitě Štětí.

 Vzhledem k povaze a rozsahu plánovaných oprav budou v některých lokalitách odstávky opakované. V těchto lokalitách jsou termíny maximálně kráceny.

                       

R A T E s.r.o. upravuje od 1.1.2018 ceny tepelné energie v lokalitích Štětí, Dolní Beřkovice, Kochovice a Mšené-lázně.

Ceníky předpokládaných cen naleznete v sekci "ke stažení"

Již podruhé v řadě se společnost R A T E s.r.o. účastnila projektu "Sociální automobil". Jsme velice rádi, že jsme mohli podpořit dobrou a potřebnou věc, kterou bezesporu projekt "Sociální automobil" představuje. 

Vozidlo bude používáno pečovatelskou službou města Štětí pro zajištění každodenní péče klientům se sníženou soběstačností, zdravotním postižením a rodinám s dětmi vyžadující pomoc jiné fyzické osoby.

  

Projekt byl koordinován společností KOMPAKT spol. s r.o.