O nás

Společnost byla založena 4.1.1994 za účelem provozováním systému horkovodního a teplovodního vytápění a dodávky teplé vody pro město Štětí. Jsme držitelem licence na výrobu tepelné energie č. ERÚ 310100103 a rozvod tepelné energie č. ERÚ 320100104. Od roku 2022 jsme součástí skupiny ENERGIE AG BOHEMIA s.r.o., která sdružuje společnosti z oblasti vodárenství a teplárenství.

V současné době provozujeme 10 sekundárních výměníkových stanic ve svém vlastnictví, dále v areálu TJ Štětí, 68 ks domovních předávacích stanic a další technologické zařízení. Součástí systému dodávky tepla a teplé vody jsou horkovody v délce 12,5 km a sekundární sítě v délce 14,4 km. Taktéž provozujeme dislokované plynové kotelny v obci Kochovice a Mšené-lázně.

Zajišťujeme provoz a obsluhu příslušné technologie a základní údržbu částí strojní, plyn, elektro, měření a regulace. Součástí naší činnosti jsou také odečty měřičů tepla a vodoměrů teplé vody, jejich ověřování a fakturace dodávek komodit. Naše společnost také nabízí topenářské, instalatérské a izolatérské práce pro naše zákazníky.

V rámci možností provádíme modernizace technologií ročním nákladem okolo 6 mil. Kč. Na území města Štětí zajišťujeme investičními akcemi rozvoj teplofikace.

 • Nejlepší poměr ceny a výkonu

  Není nám jedno, kolik naše služby stojí.
 • Investičně silní a dostatečně pružní

  Spojujeme to nejlepší ze dvou světů: jsme rychlí a pružní, zároveň spolehliví a investičně silní.
 • Špičkové know-how a moderní technologie

  Digitalizujeme, řídíme dálkově a hledáme cesty, jak šetřit čas a peníze našich zákazníků.
 • Spolehlivost a spokojení zákazníci

  Usilujeme, aby naše služby byly vaší životní jistotou, aniž o nás víte.
 • U nás už zůstanete

  Práce je u nás stabilní a zajímavá, v přátelském prostředítýmu profesionálů s ohledem na osobní život. To jsme MY!
 • Jednáme lokálně, myslíme globálně

  Vaše lokální potřeby jsou pro nás zásadní při rozhodování. Využíváme znalosti a zkušenosti toho nejlepšího z oboru.
 • Myslíme na zítřek

  Pomáháme a vzděláváme, chováme se zodpovědně pro budoucnost.

Spokojenost našich zákazníků je naším hlavním cílem, proto pokud pro Vás můžeme cokoli udělat nebo přizpůsobit naše služby Vašim potřebám, neváhejte nás prosím kdykoli kontaktovat. Při provozování tepelných hospodářství klademe důraz na kvalitu našich dodávek tepelné energie tak, aby naši zákazníci plně využívali výhod centrálního zásobování teplem.