Havárie SVS 4 u Čs. Armády, Štětí – Ústřední vytápění

Ing. Pavel Matějka
Ing. Pavel Matějka
10.04.2024

Havárie SVS 4 – Ústřední vytápění – AKTUALIZACE

AKTUALIZACE – hávárie u objektu Čs. armády 514

Vážení zákazníci,

omlouváme se za zpoždění s opravou havárie u objektu Čs. armády 514, po otevření topného kanálu jsme zjistili vážnější a rozsáhlejší poškození potrubí a rádi bychom opravili kompletní vedení vč. přípojky do č.p. 514 . Nicméně tolik materiálu a atypické odbočky nemáme na skladě, tak čekáme na dodání – to by mělo proběhnout v příštím týdnu. Jak materiál dorazí, ihned začneme opravovat.

Předem děkujeme za pochopení.

Váš team RATE 

 

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vám oznámit provádění výkopových a opravných prací u objektu Čs. armády 514, které provádíme z důvodu opravy netěsnosti potrubí centrálního rozvodu tepla.
Případné omezení dodávek tepla skrz ústřední topení (dodávka tepla, ne teplé vody) pro budovy Čs. Armády 506-515 vč. objektu kina bude probíhat v pondělí 15.04. nebo úterý 16.04. – budeme aktualizovat. V návaznosti na probíhající výrazně teplé počasí a akumulaci tepla v budovách by naši zákazníci neměli pocítit během odstávek snížení tepelného komfortu.

Děkujeme za pochopení.

Případné dotazy Vám rádi zodpovíme telefonicky, elektronicky nebo osobně v kanceláři společnosti v přízemí hotelu TEREK.

Váš team RATE

Výkopové práce před Čs. armády 514, Štětí

 

Sdílejte článek

Pinterest

Podobné články

Krátkodobá odstávka TV v ul. ČSA, Štětí

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat, že v rámci napojení nového rozvodného tepelného zařízení v ulici Československé armády, dojde z technických důvodů k uzavírce dodávky teplé vody, a to od…

Ing. Pavel Matějka 19.09.2022