Oprava potrubí v ul. Viničná 2022

Ing. Pavel Matějka
Ing. Pavel Matějka
20.07.2022

Vážení a mílí zákazníci,

dovolujeme si Vám oznámit, že od 1. 8. 2022 plánujeme realizovat druhou etapu opravy potrubí v ulici Viničná v našem městě Štětí. Práce budou trvat přibližně měsíc a po dobu stavby nebude možný přístup k části pozemkům v této inkriminované oblasti. Teplovodní potrubí a neprůlezné kanály se nachází přímo v komunikaci ulice. Po dokončení výměny rozvodného tepelného zařízení bude provedena oprava povrchu komunikace. Tato akce má za cíl prodloužit životnost technologie centrálního zásobování teplem, snížit množství poruch a zejména také redukovat tepelné ztráty.

 

Po dobu dopravní uzavírky bude náš dodavatel stavby zajišťovat přesun nádob komunálního odpadu na jednotné sběrné místo. Z toho důvodu Vás žádáme o označení nádob na odpad číslem popisným tak, aby bylo možné nádoby identifikovat. Své nádoby na odpad připravte v den svozu před Vás dům. Odtud budou přemístěny a po vyprázdnění vráceny zpět.

Kontakty na odpovědné osoby budou vyznačeny v den zahájení stavby na informačním štítku stavby, nejpozději v den zahájení.

Případné dotazy Vám rádi zodpovíme telefonicky, elektronicky nebo osobně v kanceláři společnosti.

 

S pozdravem

 

Ing. Pavel Matějka

ředitel R A T E s.r.o.

Mapa oprava Viničná 2022

 

Sdílejte článek

Pinterest

Podobné články

Rekonstrukce potrubí ČSA

Vážení a mílí zákazníci, dovolujeme si Vám oznámit, že od 1. 8. 2022 plánujeme realizovat rekonstrukci potrubí v ulici Československé armády v našem městě Štětí. Práce budou trvat přibližně měsíc….

Ing. Pavel Matějka 20.07.2022

Odstávka na SVS 5 v ulici Dlouhá

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat, že dne 26.07.2022 bude probíhat odstávka teplé vody v ulici Litoměřická a Dohnalova.  Omezení teplé vody bude od 6:00 – 14:00 hod.   Vaše…

Lucie Víchová 22.07.2022