Oprava potrubí v ul. Viničná 2022

Ing. Pavel Matějka
Ing. Pavel Matějka
20.07.2022

Vážení a mílí zákazníci,

dovolujeme si Vám oznámit, že od 1. 8. 2022 plánujeme realizovat opravy potrubí v ulici Viničná v našem městě Štětí. Práce budou trvat přibližně měsíc a po dobu stavby nebude možný přístup k části pozemkům v této inkriminované oblasti. Teplovodní předizolované potrubí se nachází přímo v komunikaci ulice. Po dokončení výměny rozvodného tepelného zařízení bude provedena oprava povrchu komunikace. Tato akce má za cíl prodloužit životnost technologie centrálního zásobování teplem, snížit množství poruch a zejména také redukovat tepelné ztráty.

 

Po dobu dopravní uzavírky bude náš dodavatel stavby zajišťovat přesun nádob komunálního odpadu na jednotné sběrné místo. Z toho důvodu Vás žádáme o označení nádob na odpad číslem popisným tak, aby bylo možné nádoby identifikovat. Své nádoby na odpad připravte v den svozu před Vás dům. Odtud budou přemístěny a po vyprázdnění vráceny zpět.

Kontakty na odpovědné osoby budou vyznačeny v den zahájení stavby na informačním štítku stavby, nejpozději v den zahájení.

Případné dotazy Vám rádi zodpovíme telefonicky, elektronicky nebo osobně v kanceláři společnosti.

 

S pozdravem

 

Ing. Pavel Matějka

ředitel R A T E s.r.o.

 

 

 

Sdílejte článek

Pinterest

Podobné články

RATE investuje! – nové FVE

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že společnost R A T E s.r.o. intenzivně investuje ve svém působišti. Konkrétně jsme instalovali 3 nové fotovoltaické elektrárny na střechy našich výměníkových stanic…

Ing. Pavel Matějka 21.02.2024

Krátkodobá odstávka tepelné energie SVS4

Vážení zákazníci, ve čtvrtek 9.3.2023 od 07:00 do 10:00 je naplánována krátkodobá odstávka dodávky tepla a teplé vody z výměníkové stanice SVS4 (ul. ČSA) Štětí z důvodu opravy elektrického zapojení….

Ing. Pavel Matějka 08.03.2023