V sekci "Odstávky a poruchy" jsou zveřejněny termíny plánovaných odstávek v lokalitě Štětí.

 Vzhledem k povaze a rozsahu plánovaných oprav budou v některých lokalitách odstávky opakované. V těchto lokalitách jsou termíny maximálně kráceny.

 

 

Již podruhé v řadě se společnost R A T E s.r.o. účastnila projektu "Sociální automobil". Jsme velice rádi, že jsme mohli podpořit dobrou a potřebnou věc, kterou bezesporu projekt "Sociální automobil" představuje. 

Vozidlo bude používáno pečovatelskou službou města Štětí pro zajištění každodenní péče klientům se sníženou soběstačností, zdravotním postižením a rodinám s dětmi vyžadující pomoc jiné fyzické osoby.

  

Projekt byl koordinován společností KOMPAKT spol. s r.o.

 

R A T E s.r.o. upravuje od 1.1.2017 ceny tepelné energie. Předpokládaná cena tepelné energie pro rok 2017 se snižuje ve všech lokalitách společnosti R A T E s.r.o.

Z uhelných zdrojů se předpokládaná cena pro rok 2017 snižuje v průměru o 1,5%, u plynových kotelen v průměru o 7,5%. Domácnost tak ušetří na nákladech vytápění a spotřeby teplé vody řádově stokoruny až jednotky tisíc korun.

Ceníky předpokládané ceny naleznete v sekci "ke stažení"

Aktualizováno:10.10.2016 10:15:00

Vzhledem k možnosti urychlit nájezd chemické úpravny vod a kotelny Mondi, nebude dodávka tepla v pondělí přerušena, dodávky jsou obnoveny v plném rozsahu.


 

Aktualizováno: 9.10.2016 9:00:00

Dodávka tepla z Mondi a.s. bude mimořádně zahájena již 9.10.2016 ve večerních hodinách, mimo plánovaný termín. V pondělí v ranních hodinách bude dodávka opět přerušena a znovu obnovena v úterý tj. 11.10.2016

V případě změny dodávek tepla vás budeme informovat zde a na stránkách Města Štětí.